01

Dijital dünyada sizi başarılı bir şekilde tanıyoruz. Markanıza güç ve itibar kazandıran özgün ve göz alıcı bir şekilde tasarlanan web siteleri oluşturuyoruz. Sektöre uygun ve markanızın ihtiyaçlarına yönelik, SEO tabanlı web sitenizle kurumsallığınızı geliştiriyoruz. İnternet sitenizin nasıl olması gerektiğini bize söyleyin biz tasarlayalım!

02

Markanızın ihtiyacı olan kreatif fikirleri yaratıcı tasarımlara dönüştürüyoruz. Oluşturduğumuz tasarımlarla firmanızın vitrinini güzelleştiriyoruz. Uzman ve deneyimli ekibimizle markanızı bulunduğu sektörde daha fazla öne çıkartıyoruz.

03

Arama motoru optimizasyon (SEO), bir web sitesinin ya da web sayfasının bir arama motoru sonuç sayfasındaki görünürlüğünü iyileştirme işlemidir. SEO bir işletmenin web sitesinin keşfedilebilir hale gelmesini sağlar. Sitenizin arama motoru sonuç sayfalarında üst sıralarda ve ilk sayfalarda çıkmasıyla firmanız daha görünür bile hale gelip bilinirliğinizin ve satışlarınızın artmasına büyük etki sağlayacaktır.

04

Kurumsal kimlik firmanızın imajı ve görünen yüzüdür. Sektörde sağlam temelle yer alabilmek sağlam ve güvenli bir kurumsal kimlikle mümkündür. Müşterilerinizde pozitif bir izlenim oluşturmak, yaptığınız işleri kreatif bir görünüm kazandırmak için markanızın tüm alanlardaki imajıyla ilgileniyoruz.

05

Markanızı; dijital medyada baştan şekillendirip hedef kitlenizin büyümesini, gelişmesini sağlayarak zirveye taşıyoruz.

06

Fotoğraf ve video alanlarında sizlerin beklentisini karşılayarak reklam, tanıtım filmi, belgesel ve tanıtım projeleri alanında uzman başarı odaklı teknik ekibimiz ve son teknoloji ekipmanlarımız ile işimizi büyük titizlikle gerçekleştiriyoruz.

07

Bugüne kadar yaptığımız faaliyetler bizim için ölçü olmadı daima ileriye yönelik çalışmalarımızla markayı ve hedef kitleyi birbirine bağlıyor ve akılda kalıcı organizasyonlara imza atıyoruz. Fuar ve stand hizmetlerinizde özgün bakış açısıyla ihtiyacınızı en iyi şekilde anlayarak müşteri ve rakiplerinize karşı sizleri en iyi şekilde temsil etmekteyiz.

08

Marka danışmanlığı hizmetimizde şirketlerin markalaşma süreçlerini geniş bir alana yayılan değişim, dönüşüm ve yönlendirme faaliyetlerini kapsar. Bu hizmetimizde sizlere markanızın stratejik kararlarını en doğru şekilde vermesine ve kararları en doğru şekilde kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Bunlar bağlamında reklam pazarlama stratejilerinden kurumsal kimlik çalışmalarına kadar geniş bir alana yayılan değişim, dönüşüm ve yönlendirme faaliyetlerini kapsar.

09

Dijital pazarlama, elektronik bir cihaz veya internet kullanan tüm pazarlama kanallarını kapsar. İşletmeler, mevcut ve potansiyel müşterilerle bağlantı kurmak için arama motorları, sosyal medya, e-posta ve diğer web siteleri gibi dijital kanallardan yararlanır. Kısacası dijital pazarlama ile bir marka ve firmanın dijital ortamdaki pazarlama sürecine verilen isimdir.

10

Bilgisayar ortamında nesneleri 3 boyutlu olarak görmeye yarayacak çizimlere 3D modelleme denir. Yani tasarımlar 3D modelleme ile 3 boyutlu hale gelir. 3 boyutlu modelleme sayesinde tasarlanan projeyi her açıdan göz atma imkanımız olur. 3D modelleme araçları birçok kişiyi zaman kayıplarından kurtarmaktadır. Bu tip modelleme otomatik veya manuel olarak yapılabilir. Manuel olan otomatik olan düzenlemeye göre daha uğraş gerektiren bir düzenlemedir

11

Performans pazarlaması, reklamverenlerin yalnızca belirli bir eylem gerçekleştiğinde ödeme yaptığı çevrimiçi pazarlama ve reklam programları için kapsamlı bir terimdir. Bu eylemler, oluşturulan bir olası satış, bir satış, bir tıklama ve daha fazlasını içerebilir.

12

Mail Marketing Nedir? Mail marketing; müşterilerinize ve olası müşterilerinize ulaşmak, onları bilgilendirmek için kullanılan mail sistemidir. Mailing sistemiyle mail marketing arasında bariz farklar vardır. Mailing sisteminde temel amaç faydadır ama ...